ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: JBL
Модель: FLIP 6
Тип акустики: Портативна
Форма: Вертикальна
Вид акустики: Активна
Бездротові зв'язки: Bluetooth
Акустика (формат): 2.0
Кількість динаміків: 2
Потужність, Вт: 30
Частотний діапазон, Гц: 63-20000
Співвідношення сигнал/шум, дБ: 80
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора, mA/h: 4800
Час автономної роботи, год: До 12
Час зарядки, год: 2.5
Пульт ДК: Ні
Сумісність з: ОС Android, iOS
Ступінь захисту: IP64 Водонепроникна (вологозахисна)
Роз'єм зарядки: USB Type-C
Матеріал оздоблення: Метал / Пластик
Габарити, мм: 178 x 68 x 72
Вага, г: 550
Колір (основний): Синій

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Чутливість | 80 дБ |
| Мінімальна частота | 63 Гц |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Синій |
| Формат акустики | Стерео |
| Виробник | JBL |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 72 мм |
| Висота | 178 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Пиловологозахищений корпус |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 989 ₴






