| Виробник | HOCO |
| Тип товару | Пускозарядний пристрій |
| Призначення | для телефона, для планшета, для авто |
| Діапазон ємності, mAh | 11001-16000 |
| Місткість | 12000 mAh |
| Номінальна ємність | 7000 mA/h |
| Роз'єми та конектори | 1хUSB |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Джерело заряду (Input) | 5V |
| Максимальний вихідний струм з одного USB-A, А | 2400 mA (2.4А) |
| Потужність заряду | 45W |
| Параметри заряду (вхід/input) | 5V⎓2.4A |
| Вихідні параметри (вихід/output) | 5V⎓2.4A |
| Пусковий струм | 350А (Max 450A) |
| Робоча температура | від -20 °C до +60 °C |
| Відповідні моделі авто | бензинові двигуни до 5,0 л або дизельні двигуни до 2,5 л |
| Особливості | з ліхтариком |
| Jump Starter | |
| з клемами | |
| Матеріал | в металевому корпусі |
| Індикація рівня заряду | світлодіодна |
| Розмір пристрою | 155 x 99 x 30 мм |
| Вага | 500 г |
| Колір | Сірий |

Пусковий пристрій Hoco DB14 Car emergency 12000 mAh ⁇ 45Wh — багатофункціональний пристрій, який знайде своє призначення як в автомобілі, так і під час прогулянки. Його пускова напруга досягає 12 В, а сила пускового струму — 350 А. А ємність батареї повербанка досягає 12000 мА·год.
Hoco DB14 Car emergency стане незамінним ґаджетом, коли вам потрібно буде запустити двигун автомобіля, а потужності акумулятора не буде схоплювати. Цей пусковий пристрій вразить вас своєю функціональністю. Адже його можна використовувати як павербанк для мобільних пристроїв і як ліхтарик. Hoco DB14 Car emergency обладнаний 1 портом USB потужністю 5V/2.4 A і має ємність 12000 мА·год, тому він зможе швидко віддати необхідну енергію «вмерлому» телефону.
Пусковий пристрій Hoco DB14 Car emergency 12000 mAh ⁇ 45 Wh можна використовувати за дуже низьких і високих температур, адже його робоча температура досягає -20 °C до +60 °C. Говорячи про запас енергії пристрою, то треба зазначити, що він обладнаний літієво-полімерною батареєю ємністю 12000 мА·год. Така батарея набагато легша та менша, ніж нікель-кадмієва батарея. Вона також має ефект пам'яті та може кілька разів поспіль запускати двигун вашого автомобіля.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Основні | |
| Виробник | Hoco |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Стан | Новий |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 2 149 ₴










