
Портативна колонка JBL GO 3 (чорна)
1 899 ₴
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 12844
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: JBL
Модель: GO 3
Тип товару: Музична колонка
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.1
Діаметр драйвера: 43 х 47 мм
Потужність: 4.2 Вт
Частотний діапазон: 110 - 20000 Гц
Співвідношення сигнал/шум: 85 дБ
Порт заряджання: Type-C
Живлення: Від акумулятора
Час автономної роботи: До 5 годин
Особливості:
- Влагозащита IP67
- Технологія Original JBL Pro Sound
- Вбудована петля для зручного перенесення
Матеріал: Пластик/тканина
Розміри: 87.5 x 75 x 41.3 мм
Вага: 209 г
Колір колонки: Чорний
Стильна JBL Go 3 подарує вам багате звучання JBL, хай де ви будете. Вона має такий самий яскравий вигляд, як звучить. У ультракомпактному корпусі Go 3 ховається несподівано потужний звук JBL і глибокі баси. У JBL Go 3 вдало поєднуються різнобарвна тканина та виразні деталі. Завдяки захисту класу IP67 від води та пилу колонку JBL Go 3 можна брати куди завгодно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 4.2 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Мінімальна частота | 110 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 87.5 мм |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 41.3 мм |
| Вага | 0.209 кг |
- Ціна: 1 399 ₴





