Виробник: HOCO
Тип товару: Зарядний пристрій
Модель: Z42
Призначення: для телефона, для планшета
Тип зарядки: Автомобільне
Особливості зарядного пристрою:
- адаптер (без кабелю)
- адаптер з USB-C (Type-C) портом/амі
— технологія швидкого заряджання PD20W/QC3.0
Додаткові особливості: LED-підсвітка/дисплей
Технічні характеристики адаптера
Потужність: 20 Вт
Номінальна сила струму (на 5 В): 3000 mA (3A)
Стандарт швидкого заряджання: Power Delivery (PD) / Quick Charge 3.0
Розподіл: Smart ID (Автоматичне)
Кількість USB-A портів: з 1 USB-портом
Кількість USB Type-C портів: з 1 USB Type-C портом
Параметри для швидкого заряджання стандарту Quick Charge
Кількість QC портів: 1
Напруга: 5V
Сила струму для діапазону 3.6V-6.5V: 3А
Параметри для швидкого заряджання стандарту PowerDelivery
Кількість PD-портів: 1
Сила струму для 5V: 3А
Основний колір: чорний



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi, HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Hoco |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 249 ₴








