ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BASEUS
Тип товару: PowerBank
Акумулятор: Li-Pol
Місткість: 20000 mA/h
Номінальна ємність: 1200 mA/h (5V=3A)
Форма: Прямокутна
Роз'єми: USB-A*2шт / MicroUSB*1шт / Type-C*1шт
Вхідні параметри:
MicroUSB: 5V=2A / 9V=2A
Type-C: 5V=3A / 9V=2A
Вихідні параметри:
USB1/USB2: 5V=3A / 9V=2A / 12V=1.5A
Type-C: 5V = 3A / 9V = 2.22A / 12V = 1.5A
Вихідна потужність: 20 Вт
Індикація заряду: LED дисплей
Захист від:
- Надмірна напруга на виході
- Коротке замикання
- Перегрівання
- Перезаряджання
Розмір: 151 х 68.8 х 29.5 мм
Вага: 452 г
Колір: Чорний
Комплектація:
- PowerBank
- Кабель MicroUSB
- Документація
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 68.8 мм |
| Висота | 29.5 мм |
| Вага | 452 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









