ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: JBL
Модель: CHARGE 5
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.1
Формат акустики: 2.1
Потужність: 40 Вт
Кількість смуг: 2
Сумісність з ОС: IOS / Android
Ступінь захисту: IP67
Частотний діапазон: 65 - 20000 Гц
Співвідношення сигнал/шум: 80 дБ
Живлення: Від акумулятора
Тип акумулятора: Li-Ion
Ємність акумулятора: 7500 mA/h
Час автономної роботи: До 20 годин
Порти та роз'єми: USB / Type-C
Особливості:
- Влагозащита
- Функція powerbank
Матеріал: Пластик/Тканина
Розміри: 223 x 96,5 x 94 мм
Вага: 960 г
Колір колонки: Синій





Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.96 кг |
| Висота | 96.5 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Глибина | 94 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | JBL |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | Type-C |
| Чутливість | 80 дБ |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Мінімальна частота | 65 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Формат акустики | 2.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 649 ₴





