ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: Apeman
Тип товару: Проектор
Тип товару: Проектор
Модель: LC350
Тип технології: LCD
Клас пристрою: Стаціонарний
Дозвіл: 576p, 480i, 480p, 576i, 1080i, 720p, 1080p
Контраст: 1000:1
Реальні люмени: 70 леменов
Розмір проекції: 36-150 дюймів
Термін служби лампи: 30000 годин
Метод фокусування: Ручне
Корекція трапецеїдальних спотворень: Вертикальна ручна ±15 градусів
Інтерфейс: HDMI / USB*1 / VGA/TF / AV / аудіо (3,5 мм)
Особливості: Вбудовані динаміки
Вага: 1 кг
Розмір: 197*166*78 мм
Колір: Білий
Комплектація:
- Проектор
- Пульт дистанційного управління
- Силовий кабель
- Кабель HDMI
- AV Кабель 3-в-1
- Інструкція
- Проектор
- Пульт дистанційного управління
- Силовий кабель
- Кабель HDMI
- AV Кабель 3-в-1
- Інструкція


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Підтримка формату вхідного сигналу | 480i, 480p, 576i, 1080i, 720p, 1080p, 576p |
| Інтерфейси | USB, VGA (D-sub), HDMI, jack 3.5 мм |
| Особливості | Вбудовані динаміки |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 166 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 749 ₴









