
Рюкзак для ноутбука Baseus Basics Series 16" Computer Backpack LBJN-E0G (сірий)
649 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7512
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | BASEUS |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип товару | Рюкзак |
| Стиль | повсякденний |
| Дизайн | унісекс |
| Спосіб закриття | Молния |
| Призначення | для ноутбуків |
| Сумісність | ноутбуки до 16 дюймів |
| Матеріал виготовлення | водонепроникний нейлон |
| Особливості | вологостійка, непродувна вітром підкладка |
| відділення різних розмірів | |
| регульовані лямки | |
| легкість | |
| Колір виробника | сірий |
| Розміри | 300 х 416 х 110 мм |




Baseus Basics Series 16" Computer Backpack LBJN-E0G дає змогу вмістити безліч корисних речей, які будуть необхідні в дорозі, подорожі або просто на прогулянці: ноутбук із діагоналлю екрана до 16 дюймів, планшет, зарядний пристрій, документи та багато іншого. Закривається на блискавку, а лицьова частина обладнана додатковою кишенею для невеликих предметів. Виготовлений із міцного, екологічно чистого нейлону з водовідштовхувальним просоченням. Рюкзак має зручну й універсальну форму та дизайн, тому підійде як чоловікам, так і жінкам. За допомогою регульованих ременів рюкзак можна підлаштувати під максимально зручне положення і ви зможете носити його довго впродовж усього дня, не відчуваючи втоми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Зовнішні відділення |
| Тип застежки | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 416 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Об`єм | 10 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴





