Виробник: MARSHALL
Модель: ACTON II
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Стаціонарна
Живлення: От Сети
Формат акустики: 2.1
Під'єднання: Бездротове/дротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.0
Дротове під'єднання: Mini Jack 3,5 мм
Потужність: 50 Вт
Чутливість: 98 Дб
Частотний діапазон: 52 Гц — 20 000 Гц
Особливості:
- Застосунок керування
- Дистанційне керування
- Кнопки керування треками
- Регулятор високих частот
- Регулятор гучності
- Керування з 2 пристроїв
Розміри: 265 x 160 x 150 мм
Вага: 2.85 кг
Колір колонки: Чорний





Опис
Для тото, щоб аудіоконтент зміг дістатися джерела звуку в моноблокову акустичну систему Marshall Acton II Bluetooth Black, остання використовує або бездротовий зв'язок Bluetooth 5.0 або кабельне з'єднання через 3,5 мм AUX вхід. Паралельно з цим, один 30-ватний сабвуфер і два 15-ватні твітери з чутливістю 98 дБ, будуть уразливими звуком у діапазоні частот 50-20 000 Гц, а елементи керування на верхній панелі пристрою дадуть змогу налаштувати його під свої переваги. Водночас габаритні межі моноблокової акустичної системи Marshall Acton II Bluetooth Black (1001900) вийшли в межах 260 х 160 х 150 мм, а вага, у максимальній точці — 2,85 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | 2.1 |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Чутливість | 98 дБ |
| Мінімальна частота | 52 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Тип живлення | Мережа |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Дерево |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 2.85 кг |
- Ціна: 10 489 ₴








