ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XO
Тип товару: Зарядний пристрій
Модель: XO-CC42
Вихід: Тільки порт QC3.0/: 5/3/9 В 2 А/12 В 1,5 А (18 Вт);
Тільки порт PD: 5V3A/9V2.22A/12V1.5A 20 Вт (макс.).
Порт QC3.0 + вихід порту PD одночасно: Порт QC3.0: порт 5V/2.4 A/9V2A/12V1.5A+PD: порт
5V2.4A/9V2.22A/12V1.5A
Загальна потужність: 18 Вт + 20 Вт = 38 Вт (МАКС.)
Вхід: DC12-24V
Матеріал: Алюмінієвий сплав + ПК
Розміри: 62*28*28 мм
Вага: 33,6±2 г
Колір: Чорний
Комплектація: Зарядний пристрій / інструкція
Тип товару: Зарядний пристрій
Модель: XO-CC42
Вихід: Тільки порт QC3.0/: 5/3/9 В 2 А/12 В 1,5 А (18 Вт);
Тільки порт PD: 5V3A/9V2.22A/12V1.5A 20 Вт (макс.).
Порт QC3.0 + вихід порту PD одночасно: Порт QC3.0: порт 5V/2.4 A/9V2A/12V1.5A+PD: порт
5V2.4A/9V2.22A/12V1.5A
Загальна потужність: 18 Вт + 20 Вт = 38 Вт (МАКС.)
Вхід: DC12-24V
Матеріал: Алюмінієвий сплав + ПК
Розміри: 62*28*28 мм
Вага: 33,6±2 г
Колір: Чорний
Комплектація: Зарядний пристрій / інструкція




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi, HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | XO |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Індикатор роботи | Ні |
| Стан | Новий |
| Ширина | 62 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴



