ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: Remax
Тип товару: Зарядний пристрій
Модель: RCC215
Особливості: Заряджання двох пристроїв одночасно, Power Delivery
Потужність: 58.5W
Тип роз'єму: USB, Type-с
Напруга живлення: 12-24V
Сила вихідного струму USB: 4.5V=5A; 5V=4.5A; 9V=2A; 12V = 1.5A
Сила вихідного струму Type-C: 5V=3A; 9V=3A; 12V=3A
Технологія підзаряджання: Quick Charge 3.0
Сила тока: 4.5A
Слоти заряджання: 2
Матеріал: Алюмінієвий сплав
Розмір: 65,3 х 33 х 25,2 мм
Вага: 35,5 г.
Цвет: Чорний
Комплектація: Зарядний пристрій/інструкція
Тип товару: Зарядний пристрій
Модель: RCC215
Особливості: Заряджання двох пристроїв одночасно, Power Delivery
Потужність: 58.5W
Тип роз'єму: USB, Type-с
Напруга живлення: 12-24V
Сила вихідного струму USB: 4.5V=5A; 5V=4.5A; 9V=2A; 12V = 1.5A
Сила вихідного струму Type-C: 5V=3A; 9V=3A; 12V=3A
Технологія підзаряджання: Quick Charge 3.0
Сила тока: 4.5A
Слоти заряджання: 2
Матеріал: Алюмінієвий сплав
Розмір: 65,3 х 33 х 25,2 мм
Вага: 35,5 г.
Цвет: Чорний
Комплектація: Зарядний пристрій/інструкція



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi, HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Remax |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 65.3 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Глибина | 25.2 мм |
| Вихідна напруга | 58.5 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴






