ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | JBL |
| Тип товару | Музична колонка |
| Модель | Charge 5 |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип акустики | Активна |
| Акустика (формат) | 2.2 |
| Бездротові комунікації | Bluetooth |
| Потужність, Вт | 40 |
| Кількість смуг | 2 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS |
| Форма | Горизонтальна |
| Тип встановлення | Поличні |
| Особливості | Водонепроникна (вологозахисна) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Частотний діапазон, Гц | 65-20000 |
| Співвідношення сигнал/шум, дБ | 80 |
| Живлення | Від акумулятора |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятора | 7500 мАч |
| Час автономної роботи, год | До 20 |
| Порти та роз'єми | USB Type-C |
| Пульт ДК | Немає |
| Матеріал оздоблення | Пластик, Тканина |
| Габарити | 223 х 96,5 х 94 мм |
| Вага | 960 г |
| Колір (основний) | Червона |




Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.96 кг |
| Висота | 96.5 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Глибина | 94 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | JBL |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | Type-C |
| Чутливість | 80 дБ |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Мінімальна частота | 65 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Формат акустики | 2.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴










