ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | HOPESTAR |
| Тип товару | Портативна колонка |
| Модель | P20 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Тип підключення | Дротове й бездротове |
| Кількість одночасних Bluetooth-з'єднань | Одне під'єднання |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Інтерфейс | TF-карта пам'яті, Bluetooth, Micro USB, USB, AUX |
| Клас захисту | IPX6 |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Диапазон частот | 70 - 20000 Гц |
| Створення стереопари | Немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 2400 mA/h |
| Час автономної роботи | до 4 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик, тканина |
| Габарити | 197х85х87 мм |
| Комплектація | Колонка Hopestar P20 |
| Кабель micro USB | |
| Кабель AUX | |
| Паковання | |
| Колір | Сірий |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 197 мм |
| Глибина | 87 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴








