ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | HOPESTAR |
| Тип товару | Портативна колонка |
| Модель | H43 |
| Формат акустики | 2:0 |
| Інтерфейси | USB, MicroSD, 3.5 мм (Mini-Jack), Bluetooth, microUSB, |
| Живлення | Від мережі, від акумулятора |
| Акумулятор | 1800 мА·год |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Відтворення музики | через USB, MicroSD, Bluetooth або AUX, |
| Матеріал корпусу | Пластик/метал/тканина |
| Розміри | 234 х 102 х 99 мм |
| Вага | 758 г |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Apple-сумісність |
| Android-сумісність | |
| Вбудований ремінець для транспортування | |
| Бездротове з'єднання з іншими колонками | |
| Функція гучного зв'язку | |
| Комплектація | Колонка |
| підвісний ремінець для перенесення | |
| Кабель зарядки | |
| AUX кабель | |
| Інструкція |

Портативна акустична стереоколонка Hopestar H43 — це оригінальна брендова Bluetooth-колонка зі стильним сучасним дизайном, у пилі-вологозахищеному корпусі та з чудовим насиченим звуком. У колонці розмістилися 2 динаміки по 5 Вт, які видають чудовий звук для досить компактних розмірів колонки. З боків колонки розташовані рухомі низькочастотні мембрани з лого HOPESTAR, мають ефектний та дивовижний вигляд, візуально підкреслюючи глибину тонуваних басів. Звучить Hopestar H43 голосно та чисто, всі частоти збалансовані, немає замикання баса або середини, пронизливих високих нот, музика всіх стилів звучить максимально натурально.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 10000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 234 мм |
| Висота | 102 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Вага | 0.758 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 079 ₴










