ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | HOPESTAR |
| Тип товару | Портативна колонка |
| Модель | P30 |
| Призначення | для телефона |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth, AUX (Mini-Jack 3.5 мм), USB |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Кількість смуг | односмугова |
| Загальна вихідна потужність, RMS | 16 Вт |
| Потужність за каналами | 2 x 8 Вт |
| Підсилювач | Вбудований |
| Діапазон частот системи | 100-10000 Гц |
| Вхідні параметри заряджання | 5V - 500 mA |
| Живлення | від акумулятора |
| Ємність акумулятора, mAh | 3000 |
| Час роботи від акумулятора | до 4 годин |
| Роз'єми на корпусі | Mini-Jack 3.5 мм (Aux in), USB, USB Type-C |
| Відтворення | з флешки, з microSD |
| Пыле-влагозащита | IPX7 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Основний колір | срібний/сірий |
| Розміри | 208х89х89 мм |
| Вага | 690 г |
| Особливості | Пило-вологозахисний корпус |
| З'єднання 2 колонок в одну стереосистему | |
| Комплектація | Колонка |
| Кабель зарядки | |
| AUX кабель | |
| Інструкція |
![]()
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 10000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 89 мм |
| Висота | 208 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Вага | 0.69 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴








