ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BOROFONE
Модель: BR4
Особливості: Bluetooth 5.0 гучний зв'язок
Частотний діапазон: 120 - 20 000 Гц
Роз'єми: USB, micro usb, mini-Jack (3.5 мм) microSD
Тип живлення: акумулятор 500 маг
Час автономної роботи: до 3 год
Час заряду: 1.5 ч
Матеріал корпусу: пластик
Розміри: 142 x 83 x 86 mm
Вага: 308 г
Колір: чорний





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, mini USB, USB |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 86 мм |
| Глибина | 83 мм |
| Вага | 0.308 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴










