ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | JBL |
| Тип товару | Музична колонка |
| Модель | GO 3 |
| Тип акустики | Портативна |
| Призначення | В дорогу та подорожі |
| Влагозащита | IP67 |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Бездротове під'єднання | Bluetooth |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Сумісність з ОС | Android |
| iOS | |
| Діаметр драйвера | 43 х 47 мм |
| Сумарна потужність | 4,2 Вт |
| Мінімальна відтворювана частота | 110 Гц |
| Максимальна відтворювана частота | 20 кГц |
| Співвідношення сигнал/шум | 85 дБ |
| Наявність смарт-функцій | Немає |
| Можливість заряджання смартфона | Немає |
| FM-радіо | Немає |
| Годинник | Немає |
| Мікрофон | Немає |
| Інтерфейси | Bluetooth 5.1 |
| USB-C | |
| Тип живлення | Вбудований акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи | До 5 годин |
| Особливості | Технологія Original JBL Pro Sound; |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вбудована петля для зручного перенесення | |
| Вага | 209 г |
| Габарити ВхШхГ | 87,5 x 75 x 41,3 мм |
| Колір моделі | синій |
Стильна JBL Go 3 подарує вам багате звучання JBL, хай де ви будете. Має такий самий яскравий вигляд, як звучить. У ультракомпактному корпусі Go 3 ховається несподівано потужний звук JBL і глибокі баси. У JBL Go 3 вдало поєднуються різнобарвна тканина та виразні деталі. Завдяки захисту класу IP67 від води та пилу колонку JBL Go 3 можна брати куди завгодно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 4.2 Вт |
| Мінімальна частота | 110 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 87.5 мм |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 41.3 мм |
| Вага | 0.209 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴









