ХАРАКТЕРИСТИКИ
|
Виробник: JBL Модель: FLIP 5 Тип товару: Музична колонка Тип колонки: Портативна Особливості: Bluetooth 4.2 Частотний діапазон: 70 - 20 000 Гц Потужність: 16 Вт Роз'єми: Type-C Тип живлення: акумулятор 4800 мАч Час автономної роботи: 12год Час зарядки: 2.5 ч Пило-,вологозахист: + IPX7 Матеріал корпусу: пластик Розміри: 181 х 69 х 74 мм Вага: 540 г |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.54 кг |
| Висота | 181 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | JBL |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 80 дБ |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Мінімальна частота | 65 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Формат акустики | Стерео |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Пиловологозахищений корпус |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴




