ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | URBANEARS |
| Тип системи | моно |
| Сумарна потужність (RMS) | 20 Вт |
| Діапазон відтворюваних частот | 60 - 20000 Гц |
| Харчування | від мережі |
| Кількість смуг | 2 |
| Тип ВЧ динаміка | купольний |
| Тип НЧ динаміка | конусний |
| Кількість ВЧ динаміків | 1 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Підтримка AirPlay | так |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Wi-Fi | |
| лінійний (роз'єм mini jack) | |
| Розміри (ШхВхГ) | 172x193x115 мм |
| Вага | 1.86 кг |
| Колір | сіра |
Urbanears Lotsen — найменша колонка з серії бездротовий акустики скандинавської компанії Urbanears. Однак крім габаритів і потужності вихідного сигналу, гаджет не відрізняється від старших пристроїв — вся їх функціональність і якість збірки збережені. Lotsen являє собою лаконічну колонку, виконану у формі паралеллепипеда і обтягнуту з усіх боків симпатичною тканиною грубого плетіння. Габарити гаджета складають 17,2 х 19,3 х 11,5 см, вага — 2,2 кг. На верхній панелі розташовуються два круглих регулятора: один відповідає за гучність, другий — за вибір джерела сигналу. На регулятори також можна натискати і активувати, таким чином, режим сполучення з іншими колонками Urbanears. Urbanears Lotsen вміє працювати з будь-якими джерелами: через стандартний кабель з AUX-роз'ємом, за допомогою передачі сигналу по Wi-Fi і Bluetooth, а також через протоколи Chromecast і AirPlay. І зрозуміло, не обійшлося без підтримки сервісу Spotify. Lotsen можна керувати за допомогою смартфона: для цього потрібно встановити фірмове додаток Urbanears Connected, доступне для скачування в AppStore та Google Play. Колонка обладнана 4-дюймовим вуфером та дюймовим твіттером з купольної неодимовою діафрагмою. Сигнал до обох випромінювачів проходить через пару імпульсних підсилювачів D-класу загальною потужністю 20 Вт. Діапазон частот колонки становить 60 Гц – 20 кГц (± 3 дБ).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Urbanears |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Тип живлення | Мережа |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Особливості | Підтримка AirPlay |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 193 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 1.86 кг |
- Ціна: 5 999 ₴










