ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд | AP06 |
| Тип товару | ФМ-трансмітер |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | В автомобіль |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Підключення | Bluetooth, AUX, MicroSD, USB-flash |
| Кількість USB | 2 |
| Вхідна напруга | 12-24 В |
| Выходное напряжение | 5-9 В |
| Максимальный ток на выходе | 3А |
| Материал | Пластик |
| Длинна | 90 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Вага | 45 г |
| Колір | Чорний |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Підключення пристрою | Bluetooth |
| USB-інтерфейс | Так |
| Дисплей | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴







