
Портативна колонка BOROFONE BR16 (зелена)
389 ₴
- В наявності
- Код: 3698
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | Borofone |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип товару | портативна музична колонка |
| Модель | BR16 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип підключення | бездротове |
| Підтримка | Bluetooth, FM, TF-карти, U-диска, AUX |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| потужність | 5 Вт |
| Розмір динаміка | 52 мм * 1 |
| Харчування | від акумулятора |
| від мережі | |
| Час роботи в режимі розмови / музики | 4 години |
| Час зарядки | близько 3 годин |
| Ємність акумулятора: | 1200 маг |
| Чіп | Jerry AC6965E |
| Сумісність | з iOS і Android-пристроями |
| FM тюннер | є |
| Матеріал | ABS пластик |
| Колір | зелений |
| Розмір | 100 x 84 x 47 мм |
| Комплектація | Колонка |
| Micro-USB кабель для зарядки | |
| 3.5 мм minijack кабель AUX | |
| Інструкція користувача |
|
|











Бездротова колонка Borofone – мініатюрна портативна стереосистема, яка порадує своїх власників хорошим звуком. Її розміри роблять колонку дуже зручною у транспортуванні та використанні. Вбудований акумулятор забезпечує безперервну роботу колонки протягом 4 годин. Колонка підтримує протокол HFP, що дозволяє використовувати пристрій в якості гарнітури "вільні руки". Аксесуар підключається до джерела звуку через Bluetooth. Корпус даної колонки представлений в комфортній формі, виконаний з пластику. Пристрій оснащений слотом для карт пам'яті, FM-приймачем, роз'ємами USB і micro USB. Колонка виконана в стильному дизайні і оснащена підсвічуванням, яка розташована на тильній стороні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід, USB |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 84 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Вага | 0.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴









