ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | Hoco |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип товару | портативна музична колонка |
| Модель | HC7 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип підключення | бездротове |
| Підтримка | Bluetooth, FM, TF-карти, U-диска, AUX |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| потужність | 10 Вт (5 Вт * 2) |
| Розмір динаміка | 52 мм * 2 |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Живлення | від акумулятора |
| від мережі | |
| Час роботи в режимі розмови / музики | 4 години |
| Час зарядки | близько 3 годин |
| Ємність акумулятора: | 2400 мАч |
| Чіп | JL |
| Сумісність | з iOS і Android-пристроями |
| FM тюннер | є |
| Матеріал | ABS пластик |
| метал | |
| Колір | сірий |
| Розмір | 180 x 75 x 75 мм |
| вага | 500 г |
| Комплектація | Колонка |
| Micro-USB кабель для зарядки | |
| 3.5 мм minijack кабель AUX | |
| Інструкція користувача |
Колонка HOCO HC7 має форму циліндра, і зовнішній вигляд нагадує маленьку бочку. По боках знаходиться тканини, вона закриває динаміки. На дні спеціальної силіконової обручки колонка не ковзає на гладкій поверхні. Зверху розміщено аксесуара, зручний пульт управління, візуалізацію мотузки для транспортування аксесуара та невеликий індикатор роботи. Hoco HC7 може відтворювати музику через Bluetooth, AUX кабель і навіть microSD карти, а її сумарна потужність в 10Вт вразить користувача гучним і хорошим звуком.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід, USB |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴










