ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд | Hoco |
| Модель | Z35 |
| Тип товару | Автомобільний зарядний пристрій |
| Потужність | 48Вт |
| Номінальна сила струму (на 5В) | 3000 mA (3A) |
| Напруга | 5V |
| Підтримка швидкої зарядки | так |
| Стандарт швидкої зарядки | Quick Charge 3.0, Power Delivery PD / 3.0 |
| Розподіл | Smart ID (Автоматичне) |
| Кількість USB-портів A | 3 |
| Кількість USB Type-C портів | 1 |
| Кількість QC портів | 3 |
| Кількість PD портів | 1 |
| Сила струму для 5V | 3А |
| Сила струму 9V | 2A |
| Сила струму для 12V | 1.5 A |
| Розміри | 30 * 21 * 50 мм (головне зарядний пристрій) |
| 6 * 24 * 35 мм (додаткове зарядний пристрій) | |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Вага | 83 г |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + вогнестійкий матеріал PC |

HOCO Z35 Companheiro - автомобильное зарядное устройство (АЗУ), c тремя USB портами и одним Type-C выходом. Каждый выход поддерживает функцию быстрой зарядки, а технические характеристики АЗУ, позволяют быстро зарядить даже очень мощные гаджеты с высокоёмкостными аккумуляторами. АЗУ Hoco Z35 имеет необычную структуру: основной зарядной блок, с одним портом USB-A, для подключения в прикуривать и дополнительный зарядной блок, с двумя портами USB-A и одним Type-C, соединённым с основным блоком кабелем длинной 1.2 метра. Данная структура позволит пользоваться устройством не только водителю и передним пассажирам, но и пассажирам на задних рядах сидений.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | 3 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Hoco |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Глибина | 21 мм |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴








