ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | HOPESTAR |
| Модель | Party 100 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність, Вт | 50 |
| Динаміки | 13,5х13,5 см |
| Частотний діапазон | 100Гц-10Гкц |
| Номінальний імпеданс, Ом | 4 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Від мережі | |
| Акумулятор | Li 10000 mAh |
| Час автономної роботи, год | 10 |
| Час зарядки, год | близько 3 |
| Підключення | Бездротове |
| Дротове | |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| AUX | |
| USB | |
| MicroSD | |
| Версія bluetooth | 5.0 |
| Робоча відстань | до 15 м |
| Особливості | З вологозахистом iPX6 |
| З функцією гучного зв'язку | |
| Матеріал | Пластик |
| Резина | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Портативна колонка |
| Hopestar Original Party 100; | |
| Мікрофон | |
| Фірмова Упаковка; | |
| Кабель для зарядки; | |
| Розміри | 22,5*22,5*24,5 см |
| Вага | 2,9 кг |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 10000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 245 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 2.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 559 ₴









