ХАРАКТЕРИСТИКИ
Характеристики:
| Виробник | XTrike Me |
| Модель | Gaming KB-280 |
| Кількість клавіш | 104 |
| Розкладка | латиница/кирилица |
| Тип | мембранна |
| Робоча сила | 55 ± 10 г |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Під'єднання | дротове |
| Довжина кабелю | 1,5 м |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підсвітка | Rainbow |
| Розмір | 442 х 135 х 30 мм |
| Підтримка ОС | Windows 7 або новіші |
Клавіатура ігрова XTRIKE ME Gaming KB-280
Ця дротова стильна клавіатура Gaming KB-280 дуже зручна в роботі та для ігор. Клавіатура має дуже стильний вигляд завдяки підсвітці клавіш. З нею зручно працювати в темряві, позаяк клавіші світяться дуже яскраво. Клавіатура має 104 клавіш, які дають змогу повною мірою використовувати функціонал вашого комп'ютера. Натискання кнопок дуже тихе. Під'єднання до комп'ютера відбувається за допомогою USB-інтерфейсу. Шнур дуже міцний і має довжину 1,5 метра.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE |
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальна |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Довжина | 442 мм |
| Ширина | 135 см |
| Висота | 30 мм |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴



