ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | Deepbass |
| Модель | D-F2 |
| Тип колонок | портативні |
| Тип підключення | бездротова |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth, AUX (Mini-Jack 3.5 мм) |
| Призначення | для телефону |
| Формат акустики | 2.0 |
| Підсилювач | Вбудований |
| Діапазон потужності колонок, Вт | До 6 |
| Загальна вихідна потужність, RMS | 5 Вт |
| потужність по каналах | 2 x 2.5 Вт |
| Роз'єми на корпусі | Mini-Jack 3.5 мм (Aux in) |
| Відтворення | з microSD |
| Харчування | від акумулятора |
| Ємність акумулятора, mAh | 2000 |
| Час роботи від акумулятора | до 8:00 |
| Кількість смуг | односмугова |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Основний колір | сірий |
| Оснащення | з FM-радіо |
| з мікрофоном | |
| з годинником | |
| з будильником | |
| Пульт | відсутній |
| Розміри колонки, мм | 130 x 60 x 60 |
| Маса, кг | 0.398 |
Портативна колонка Deepbass D-F2 має яскравий дизайн і реалістичний звук, що передає всі нюанси музичних композицій. Вбудований мікрофон дозволяє використовувати акустичну систему як гарнітуру гучного зв'язку для смартфона. Функціонал аксесуара також включає FM радіо, кнопку прийому вхідних дзвінків і LED дисплей. Акумулятор ємністю 2000 mah, забезпечує до 8 годин роботи без підзарядки. Корпус портативної колонки виділяється оригінальною та практичною реалізацією та виконаний з міцного пластику. У пристрої є стандартні роз'єми Micro-usb, AUX, USB, і слот для картки пам'яті. У комплекті кабелі Micro-usb та AUX.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deepbass |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 6 Вт |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, AUX-вхід, USB |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card, microSD |
| Особливості | FM-приймач, Годинник (будильник), Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 0.398 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴










