ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вид | Павербанк |
| Виробник | Baseus |
| Ємність батареї | 20000 мА*ч |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Для планшетів | |
| Для смарт-годин і браслетів | |
| Для телефонів | |
| Для фотоапаратів | |
| Функції зарядки | Power Delivery |
| QC швидка зарядка 3.0 | |
| Наскрізна зарядка | |
| Стандартна | |
| Заряджається від | USB |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| USB Type C | |
| Вхідні інтерфейси | Lightning |
| Micro-USB | |
| USB Type C | |
| Особливості | Швидка зарядка батареї |
| Тип батареї | Літій-полімерні (Li-pol) |
| Індикація | З дисплеєм |
| З індикатором рівня заряду | |
| Одночасно заряджаються пристроїв | 3 |
| Кількість USB виходів | 2 |
| Розміри | |
| Вага | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | УМБ; Документація; USB кабель |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Номінальна ємність | 12600 mAh |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, ABS пластик |
| Вхідний струм | 2A |
| 3A | |
| Вхідна напруга | 5.5V |
| 5V | |
| 9V | |
| Захист від | Надмірної напруги на вході |
| Надмірної напруги на виході | |
| Короткого замикання | |
| Перегріву | |
| Перезаряджання |

В основі Baseus Adaman Metal Digital Display QC лежить сучасна літій-полімерна батарея, яка є більш удосконаленою на відміну від звичного літій-іонного акумулятора. Вона відрізняється низьким саморозрядом, слабко вираженим ефектом пам'яті та стабільнішою напругою. При цьому батарея впевнено працює при температурному режимі від –19 до +40 градусів. Завдяки 9-рівневому захисту використання зовнішнього акумулятора повністю безпечне. Вона запобігає короткому замиканню, перегріву, перевантаженню і навіть перенапругі. Це максимально збільшить експлуатаційний термін апарату та дозволить уникнути багатьох серйозних проблем. Завдяки сучасному зовнішньому акумулятору Baseus Adaman Metal Digital Display QC ви зможете швидко зарядити свій гаджета у будь-який час та в будь-якому місці. Ємності цілком вистачить, щоб кілька разів заповнити заряд телефону, а технологія швидкої зарядки значно заощадить час.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 5 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 449 ₴







