ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | JBL |
| Модель | Flip Essential |
| Тип акустики | Портативна |
| Акустика (формат) | 2.0 |
| Потужність, Вт | 16 |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS |
| Форма | вертикальна |
| Тип встановлення | Поличні |
| Особливості | Водонепроникна (вологозахисна) |
| Ступінь захисту | IPX7 |
| Тип акустики | активна |
| Частотний діапазон, Гц | 80 - 20000 |
| Співвідношення сигнал/шум, дБ | 80 |
| Час автономної роботи, год | До 10 |
| Бездротові комунікації | Bluetooth |
| Порти та роз'єми | AUX, Micro USB |
| Інтерфейси | AUX, Bluetooth, microUSB |
| Пульт ДК | Немає |
| Матеріал оздоблення | Пластик, Гума, тканина |
| Живлення | від акумулятора |
| Габарити | 64 х 169 х 64 мм |
| Вага | 470 гр |
| Колір | сірий |
| Колір (основний) | сірий |
| Комплектація | Акустична система, |
| кабель Micro-USB, | |
| гарантійний талон, | |
| посібник користувача |
![]()
Портативна колонка JBL Flip Essential у сірому корпусі вагою менше напівкилограма має невеликі розміри. Завдяки цьому її можна носити із собою скрізь, щоб влаштовувати вечірку за настроєм. Динамічне тренування в парку, розваги в басейні, репетиції виступу, прослуховування аудіокниги за приготуванням вечері — модель створює бездоганне аудіосупровід під час виконання цих завдань. Звук вбудованої стереосистемою відтворюється в діапазоні 80-20000 Гц.
Завдяки інтегрованому модуля Bluetooth портативна колонка JBL Flip Essential під'єднується до смартфона, щоб відтворювати улюблену музику користувача з його пам'яті або з інтернету. Тривалість роботи пристрою від власного акумулятора становить 10 год, після чого його буде необхідно зарядити.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.47 кг |
| Висота | 169 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | JBL |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | micro USB, jack 3.5 мм |
| Чутливість | 80 дБ |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Формат акустики | Стерео |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Пиловологозахищений корпус |
- Ціна: 3 499 ₴










