
Безпровідний зарядний пристрій BASEUS CARD ULTRA THIN WX01B-S2 (білий)
589 ₴
- В наявності
- Код: WAO/D
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: Baseus
Модель: WX01B-S2
Тип: Ультратонка бездротова зарядка для смартфона
Матеріал: цинковий сплав + скло + PC + TPE
Вхідна напруга: 5В/2А, 9В/1,64 A
Вихід: 2.5 W/5W/7.5 W/10W/15W (Max)
Довжина кабелю: 1 м
Швидка зарядка 15W Зарядка в чохлі до 6 мм
Вологостійка IP67
Провід довжиною 80 см не знімний
Зарядка на 360 градусів
Розмір: 85.5x54x3 мм
Вага: 79.7 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | Apple, Samsung |
| Підключення пристрою | Штатний дріт |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Baseus |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Довжина шнура | 1 м |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Ні |
| Стан | Новий |
| Ширина | 54 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 10 В |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴








