ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Підключення | Дротове |
| Тип | Акустична система |
| Інтерфейси | 3.5 мм (Mini-Jack), USB |
| Особливості | Підключення до ПК |
| Сумісність | Ноутбуки, ПК |
| Оснащення | Світлодіодна підсвітка |
| Живлення | Від USB |
| Кількість акустичних каналів | 2.0 |
| Вихідна потужність | 3 Вт х 2 |
| Діапазон частот | 130 - 18000 Гц |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність, Вт | 6 |
| Додатково | Діаметр динаміків: 45 мм Мультиплатформенна сумісність Живлення по USB від комп'ютера/ноутбука/повербанка Регулятор гучності на кабелі , Довжина кабеля живлення: 120 см Довжина аудіо кабелю: 120 см Вага: 435 г |
| Комплектація | Акустична система Документація |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 80 х 80 х 100 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantech |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴








