
Зовнішній жорсткий диск WD Black 5TB P10 Game Drive for Xbox One (WDBA5G0050BBK-WESN)
5 489 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3759
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | Wester Digital |
| Тип товару | Накопичувач інформації |
| Тип накопичувача | Зовнішній |
| Технологія | HDD |
| Код виробника | WDBA3A0050BBK-WESN |
| Ємність накопичувача | 5 ТБ |
| Сумісність Для MAC OS і Windows | XBox One/PlayStation/MAC OS/Windows |
| Призначення | для ігор |
| Країна-виробник | Малайзія, Тайланд |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість передачі даних | до 140 МБ/с |
| Колір | Чорний |
| Фізичні розміри | 118 x 88 x 12.8 мм |
| Вага | 230 р |
| Комплектація | WD_BLACK P10 Game Drive for Xbox One |
| Кабель USB Type-A і Micro-B | |
| Інструкція |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Пропускна здатність | 140 Мб/сек |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Вид | Зовнішній |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Виробник | Wester |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 12.8 мм |
| Вага | 230 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 489 ₴







