Портативна, майже кишенькова колонка JBL Clip 4 призначена для тих, хто не розлучається з музикою, вирушаючи в поїздки і подорожі, йдучи на спортивний майданчик або просто до друзів. З нею можна кататися на велосипеді або сноуборді, ось тільки для бігу вона, мабуть, важкувата. Гучності цього пристрою цілком достатньо для заповнення музикою величезної кімнати, приміщення басейну або навіть цілої майданчика для пляжного волейболу.
Незважаючи на те, що від роботи з JBL Clip 4 у нас залишилися тільки самі позитивні враження, деякі недоліки у неї все-таки є. До них відноситься:
- відсутність м'якого покриття на внутрішній поверхні карабіна;
- відсутність можливості переходу до попереднього треку;
- відсутність вбудованого мікрофону для організації гучного зв'язку.
І якщо установка вбудованого мікрофона напевно збільшила б вартість виробу, то перші два недоліки усунути можна було б без відчутних витрат. Втім, достоїнств у новинки незрівнянно більше:
- чудовий дизайн і висока якість виконання;
- тринадцять оригінальних колірних виконань;
- захист від води й пилу за стандартом IP67;
- колонка не тоне у воді;
- зручний карабін і можливість підвісити колонку куди завгодно;
- гасителі вібрації для горизонтального розміщення колонки;
- високий рівень максимальної гучності;
- глибокий об'ємний бас;
- тривалий час роботи без підзарядки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 85 дБ |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 86.3 мм |
| Висота | 134.5 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Вага | 0.24 кг |
- Ціна: 2 149 ₴








