
Бездротовий зарядний пристрій BASEUS SIMPLE 2-in-1 20 W BS-W508 (чорний)
899 ₴
- Немає в наявності
- Код: WAD/EE
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ще більше цікавих пропозицій на нашому сайті
| Характеристики | |
| Бренд | Baseus |
| Стандарт | Qi |
| Колір | Black |
| Максимальна потужність заряджання | 20W |
| Вихідний струм | 2.67A / 9V |
| Роз'єм для під'єднання | USB Type-C |
| Комплектація | Мережевий зарядний пристрій, Зарядний кабель |
| Розміри, мм | 160 x 80 x 7.3 |
| Вага, г | 130.3 |
| Додаткові параметри | Нековзна основа, |
| Можливість підзаряджання декількох пристроїв, | |
| LED-індикація | |
| Країна виробництва | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Колір | Чорний |
| Номінальна сила струму | 2.67 А |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип | Бездротовий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴







