ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд | YISON |
| Модель | WS-4 |
| Під'єднання | Bluetooth |
| AUX | |
| USB flash | |
| Micro SD (до 32 Гб) | |
| Bluetooth | V4.2 |
| Частотний діапазон | 130Гц-18КГц |
| Час роботи на одному заряді | до 12 годин (70% гучності) |
| Діаметр динаміків | 58 мм |
| Потужність | 5W*2 (10W сумарна) |
| Акумулятор | 7.4В / 2500 мАч |
| Роз'єм заряджання | Micro USB |
| Вхідні хар-ки зарядки | 5В, 1.2А |
| Час заряджання | 5-6 годин |
| Особливості | Вбудована бездротова зарядка |
| LED-годинник | |
| Будильник |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yison |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Мінімальна частота | 130 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, AUX-вхід, USB |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 945 ₴









