ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд: | Remax |
| Тип: | Зволожувач повітря |
| Тип встановлення: | Настільний |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Конструкція: | Складана |
| Живлення: | Cіти, батарея |
| Тип акумулятора: | Незнімний |
| Вхідна напруга, V: | 5 |
| Інтерфейс під'єднання: | Micro-usb |
| Потужність, Вт: | 2 |
| Кнопки керування: | 1 |
| Довжина, мм: | 96 |
| Дисплей: | Немає |
| Комплектація: 2 | Зволожувач, кабель Micro-usb, інструкція |
Зволожувач повітря Remax EM43 — чудовий вибір для тих, хто піклується про своє здоров'я й бажає створити комфорт у своєму домі. Цей аксесуар допоможе підтримувати необхідну вологість повітря у квартирі або офісі, для забезпечення нормального функціонування організму. Модель виготовлена в оригінальному дизайні, пропонується в декількох кольорах. Для виготовлення корпусу використовується міцна комбінація полікарбонату та пластику. Стильно реалізована підсвічувана основа дає змогу використовувати цей пристрій як нічник.
Аксесуар максимально простий у використанні, для його керування використовується лише одна кнопка. Ємний резервуар для води об'ємом 780 мл у поєднанні з вбудованим акумулятором гарантують роботу зволожувача впродовж 12 годин. Потужність становить 2 Вт. Аксесуар обладнаний роз'ємом micro-USB, що відповідає якому кабель, разом з інструкцією, входить до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.78 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Блок живлення |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 140 мм |
- Ціна: 448 ₴








