ХАРАКТЕРИСТИКИ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: Remax
Тип товару: Зволожувач повітря
Модель: RL-HM15
Ємність: 1 літр
Об'єм розпилення: 50 мл/год.
Місткість акумулятора, mah: 200
Макс. рівень шуму: 35 дБ
Живлення: Мережа, батарея
Інтерфейс підключення: Micro-usb
Час роботи в одному резервуарі: безперервне розпилення 8 годин, переривчасте розпилення 16 годин
Працює: Від мережі, комп'ютера, зовнішнього акумулятора
Управління: Сенсорна кнопка увімкнення та вимкнення
Роз'єм: microUSB
Площа зволоження: До 10 кв.
Функції: Регулювання продуктивності / 2 режими / ароматизатор / верхня долива води
Матеріал: ABS пластик
Розміри: 114*114*193 мм
Вага: 350 г
Колір: Білий
Комплектація: Зволожувач - дифузор / Кабель microUSB / Запасний фільтр / Інструкція з експлуатації
Виробник: Remax
Тип товару: Зволожувач повітря
Модель: RL-HM15
Ємність: 1 літр
Об'єм розпилення: 50 мл/год.
Місткість акумулятора, mah: 200
Макс. рівень шуму: 35 дБ
Живлення: Мережа, батарея
Інтерфейс підключення: Micro-usb
Час роботи в одному резервуарі: безперервне розпилення 8 годин, переривчасте розпилення 16 годин
Працює: Від мережі, комп'ютера, зовнішнього акумулятора
Управління: Сенсорна кнопка увімкнення та вимкнення
Роз'єм: microUSB
Площа зволоження: До 10 кв.
Функції: Регулювання продуктивності / 2 режими / ароматизатор / верхня долива води
Матеріал: ABS пластик
Розміри: 114*114*193 мм
Вага: 350 г
Колір: Білий
Комплектація: Зволожувач - дифузор / Кабель microUSB / Запасний фільтр / Інструкція з експлуатації







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 1 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Дисплей | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 158 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Вага | 0.108 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴



