Виробник: F&D
Тип товару: Акустична система
Модель: F560X
Конфігурація та потужність
Конфігурація: 2.1
Сабвуфер: є
Загальна потужність: 56 Вт
Потужність сателітів: 2x14 Вт
Потужність сабвуферу: 28 Вт
Конструкція
Діаметр динаміків (сабвуфер): 6,5"
Діаметр динаміків (сателіти): 4"
Кількість смуг (сателіти): 2
Підключення
Бездротові інтерфейси: Bluetooth
Версія Bluetooth: Bluetooth 4.0
Інші інтерфейси: SD, Bluetooth, USB, аудіороз'єм 3,5 мм
Параметри
Відношення сигнал/шум: 70 дБ
Діапазон частот: 120-20000 Гц
Опір: 4 Ом
Живлення: від мережі
Фізичні характеристики
Особливості: FM/AM радіо, пульт ДК, читання з USB накопичувачів
Матеріал: дерево (МДФ), пластик
Габарити сателітів (ШхВхГ): 120x182x120 мм
Габарити сабвуфера (ШхВхГ): 252x272x286 мм
Вага: 5,1 кг
Колір чорний
Комплектація: Сабвуфер / 2 колонки / Пульт дистанційного керування / Сполучні аудіокабелі / Документація

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F&D |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність | 56 Вт |
| Максимальна потужність | 56 Вт |
| Чутливість | 70 дБ |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 252 мм |
| Висота | 272 мм |
| Глибина | 286 мм |
| Вага | 5.1 кг |
- Ціна: 3 199 ₴


