
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z27 2.4А 2USB + кабель type-C (білий)
219 ₴
- В наявності
- Код: WB/CH
| Бренд | Hoco |
| Модель | Z27 |
| Вихідний роз'єм | USB |
| Кількість виходів в адаптері | 2 |
| Вихідний струм | 2.4A / 5V |
| Максимальна потужність зарядки | 12W |
| Кабель в комплекті | Type-C - USB |
| колір | білий |
| стан | новий |
| Країна виробництва | Китай |
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z27 Staunch (2USB, 2.4A) + кабель Type-C - White:
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z27 Staunch (2USB, 2.4A) + кабель Type-C - відмінний комплект для власників пристроїв з підтримкою інтерфейсу USB Type-C. Адаптер створений з високоякісних матеріалів, які гарантують зносостійкість і довговічність, а кабель, що поставляється в комплекті, гарантує ефективну зарядку в силу наявності вбудованої захисту від позаштатних неполадок. Завдяки наявності двох USB-портів, Ви без зусиль зможете підключити ще один кабель до пристрою, що дозволить заряджати відразу кілька девайсів. Аксесуар відмінно впишеться в будь-який інтер'єр автомобільного салону, несучи ще більше комфорту в Ваші поїздки.
Особливості автомобільного зарядного пристрою Hoco Z27 Staunch (2USB, 2.4A) + кабелю Type-C:
- Відмінний комплект з адаптера і кабелю;
- Першокласний захист від несподіваних неполадок;
- Універсальна сумісність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Hoco |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Довжина шнура | 1 м |
| Індикатор роботи | Ні |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Колір | Білий |
- Ціна: 219 ₴





