ХАРАКТЕРИСТИКИ
| потужність: | 2.7 Вт |
| харчування: | від зарядного учтройства |
| Вхідна напруга | 5V |
| струм: | 1А |
| концентрація озону: | 0,05 мр/год |
| аніон концентрація: | 1000w/cm3 |
| Розмір: | 16 x 7 x 7 см |
| Вага: | 343 м |
Портативний фільтр повітря Hoco AP01
Особливості портативного очисника повітря Hoco AP01:
- Науково доведена більша ефективність AP01 .
- Усуває мікроби, алергени, пил, запахи, дим із зони дихання.
- Ефективно справляється з частинками розміром від 0,04 мкм.
- Компактний розмір - зручний для перенесення
- Оригінальний товар.
Hoco AP01 Silver стане для вас незамінним помічником. Завдяки диатомовому фільтру, ви отримаєте швидке очищення повітря від пилу, бруду і сторонніх запахів.
Переваги Hoco AP01:
- Досить малий, може використовуватися де завгодно.
- Не вимагає технічного обслуговування.
- Зручний для подорожей.
- Високотехнологічне мініатюрне виконання.
- Система іонізації останнього покоління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Очисник |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 2.7 Вт |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 0.343 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴






