ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд: | Remax |
| Потужність, Вт: | 15 |
| Потужність сабвуфера, Вт: | 12 |
| Частотний діапазон, Гц: | 45 - 20000 |
| Спосіб підключення: | Провідний / бездротової |
| Інтерфейси: | Bluetooth, USB, AUX, Micro-usb, Mic1, Mic2 TF, Dic 9V |
| Харчування: | Мережа, батарея |
| Ємність акумулятора, mah: | 2200 |
| Час в режимі відтворення, год: | 3 |
| Слот для карти пам'яті: | Так |
| Fm-приймач: | Так |
| Мікрофон: | Так |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Висота, мм: | 300 |
| Ширина, мм: | 225 |
| Товщина, мм: | 155 |
| Вага товару без упаковки, м: | 3112 |
| Комплектація: | Колонка, кабель AUX, адаптер, мікрофон, ремінець, пульт ДУ |
Портативна bluetooth колонка Remax RB-X3 передає весь спектр частот прослуховується музики, враховуючи глибокі баси. Бездротове з'єднання bluetooth забезпечує мобільність користувача під час прослуховування музики.
Модель має FM радіо, мікрофон для використання колонки, як гарнітури, а також TF слот для карт пам'яті. Високоміцний пластиковий корпус захищає колонку від ударів і наслідків при падінні.
Форма портативної колонки виділяється оригінальною і практичною реалізацією. В пристрої присутні: стандартний роз'єм USB, micro-usb, AUX, Mic1, Mic2, Dic 9V. В комплект входять: кабель aux, адаптер, ремінець, пульт ДУ, мікрофон. У розробці портативної bluetooth колонки Remax RB-X3 використовуються передові технології в області акустичних систем.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 15 Вт |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, AUX-вхід |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | SD, microSD |
| Особливості | FM-приймач, Бездротовий пульт ДУ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Вага | 3.112 кг |
- Ціна: 3 749 ₴






