| Виробник: | Amazon |
| Тип: | Центральний контролер для розумного дому |
| Універсальний: | є |
| Стандарт зв'язку: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Операційна система: | iOS, Android |
| Підтримка сценаріїв: | є |
| Робоча напруга, В: | 100-240V, 50/60Гц |
| Живлення: | мережа |
| Клас захисту IP: | IP20 |
| Монтаж (кріплення): | настільний |
| Дисплей: | 5,5-дюймовий сенсорний |
| Роздільна здатність дисплея: | 960х480 пікселів |
| Камера: | 1 МП HD |
| Потужність динаміка: | 4Вт |
| Таймер: | є |
| Індикація (підсвітка): | є |
| Голосове керування: | є |
| Інше: |
Голосове керування. Колонка дає змогу керувати голосом пристроями та системами розумного дому: змінювати яскравість світла, вмикати або вимкнути його, переглядати зображення з камер відеоспостереження та показання термостатів, керувати групами пристроїв тощо. Вбудована шторка для камери та окрема кнопка вимкнення мікрофона |
| Габарити: | 148 x 86 x 73 мм |
!!! Голосовий помічник ALEXA поки що не підтримує українську та російську мову!!!
Alexa доступна англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською та японською мовами.
Розумна колонка з дисплеєм Amazon Echo Show 5
- Компактний 5,5" розумний дисплей із голосовим помічником Alexa
- Керуйте Вашим календарним планом, складайте списки завдань, отримуйте оновлення погоди, використовуйте рецепти приготування їжі.
- Дивіться фільми, телепередачі. Слухайте пісні, радіостанції й аудіокниги.
- Керуйте сумісними пристроями за допомогою голосу або дисплея.
- Здійснюйте голосові або відеодзвінки друзям і членам сім'ї із сумісними пристроями Echo, застосунком Alexa або Skype.
- Робіть персональні налаштування дисплея, вибираючи вподобаний циферблат годинника, персональний фото альбом або альбом з Amazon Photos.
- Створіть процедури та будильники, щоб почати та закінчити свій день.
- Контролюйте свою конфіденційність за допомогою кнопки вимикання мікрофона/камери або вбудованого затвора камери.
Дизайн.
Розумна колонка Amazon Echo Show 5 постачається у двох кольорах: білому або чорному.
Колонка досить компактна, її габарити — 148 x 86 x 73 мм, вага — 410 г
Характеристики
Процесор — MediaTek MT 8163
Камера — 1-мегапіксельна камера з вбудованим закривом
Wi Fi — дводіапазонний Wi-Fi підтримує мережі Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac. Не підтримує під'єднання до однорангових (або однорангових) мереж Wi-Fi.
Bluetooth — підтримка розширеного профілю поширення звуку (A2DP) для потокового передавання звуку з мобільного пристрою на Echo Show 5 або з Echo Show 5 на динамік Bluetooth
Комплектація
Echo Show 5
адаптер живлення (15 Вт)
кабель - 1,5 м,
посібник користувача (англ.)

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.59 кг |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Amazon |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Особливості | FM-приймач, Інформаційний дисплей, Годинник (будильник), Функція гучного зв'язку |
| Сумарна потужність звуку | 4 Вт |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Тип живлення | Мережа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
- Ціна: 2 899 ₴










