| Тип | розумні годинник |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth v 5.1 |
| Сенсорний екран | так |
| Тип матриці | AMOLED |
| Діагональ дисплея | 1.2 " |
| Дозвіл екрану | 390х390 пікс |
| PPI | 460 ppi |
| Вбудована пам'ять | 4 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 16 Мб |
| Додатково | акселерометр гіроскоп |
| Зарядка пристрою | фірмовий кредл / магнітний / |
| Джерело живлення | Li-Ion |
| Ємність аккумуляьора | 455 маг |
| Заявлений час (звичайний режим) | 168 год |
| Заявлений час (активний режим) | 15 ч |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Колір корпусу | чорний |
| Кольори ремінців | чорний, сірий |
| Варіанти ремінців | гума / силікон |
| Варіанти застібок | класична (з пряжкою) |
| Знімний ремінець | так |
| Ремінець на руку | 130 – 200 мм |
| Водозахист WR | 50 |
| Пило-,вологозахист | IP67 |
| Дзвінки та оповіщення | повідомлення про виклики повідомлення про SMS голосовий помічник звуковий сигнал вібрація вбудований мікрофон |
| Можливі вимірювання | пульсометр рівень кисню в крові кількість кроків пройдену відстань швидкість руху витрата енергії (калорії) кількість спалюваного жиру час активності розумний будильник |
| Навігація | Модуль GPS / A-GPS, ГЛОНАСС / компас, альтиметр (висотомір) барометр (тиск) |
| Розміри (без ремінця) | 41.8х41.8х9.4 мм |
| Вага (з ремінцем) | 29 г |
Інноваційна технологія енергозбереження
Творці HUAWEI WATCH GT поставили перед собою завдання виявити максимальний потенціал батареї смарт-годин. Завдяки подвійному процесору для переносних пристроїв Kirin A1 (власна розробка HUAWEI) та інтелектуальної технології енергозбереження Ви зможете користуватися смарт-годинами цілодобово до 2 тижнів без підзарядки*.
Естетика мінімалізму
Втілення лаконічного дизайну, смарт-годинник HUAWEI WATCH GT 2 оснащені безрамковий екраном з високоякісного 3D-скла. Елегантний корпус виконаний в класичному стилі.
Персональний тренер
Нове слово в області персональних тренувань! Смарт-годинник HUAWEI WATCH GT 2 відстежують вашу фізичну активність з допомогою систем точного позиціонування і виконують достовірний моніторинг пульсу завдяки технології TruSeen™ 3.5. Смарт-годинники стануть вашим вірним помічником для більш ефективних тренувань у спортзалі і на відкритому повітрі.
Ваш помічник на кожен день
Для вашої зручності смарт-годинник HUAWEI WATCH GT 2 підтримують безліч сучасних функцій: здійснення дзвінків через Bluetooth*, отримання оповіщень про нові повідомлення, моніторинг сну завдяки технології TruSleepTM 2.0 і технологія зміни серцевого ритму TruRelaxTM. Живіть у власному ритмі завдяки смарт-годинах, створеним саме для вас.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розумні годинники |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Особливості | Бездротова зарядка, Знімний ремінець, Будильник, Гіроскоп, Акселерометр, Пиловологозахищений корпус |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Колір | Чорний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Стан | Новий |
| Вага | 29 мг |
- Ціна: 4 999 ₴










