
Зволожувач повітря Baseus Time Aromatherapy machine humidifier 75ml DHSG-0S (сірий)
849 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16871
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Габарити 70 х 132 мм
- вага 200 р.
- Виготовлено з PC + ABS + Hardware
- Споживана потужність: 5 В постійного струму / 1,2 А
- Номінальна потужність: 6 Вт
- Об'єм води: 75 мл Макс.
- Обсяг розпилення: 20-35 мл / год
Опис Зволожувач повітря Baseus Time Aromatherapy machine humidifier 75ml Silver
BASEUS Time Aromatherapy Machine Humidifier -це ароматичний дифузор і зволоження 2-в-1, може бути доповнений ароматичним стерилизующим ефірним маслом, таким чином зберігаючи вологість повітря і знижуючи тиск після розпилення.
Регулювання дворівневого зволоження: безперервне і переривчасте дворівневе розпорошення і перемикання режимів зволоження однією кнопкою.
Підходить для зволоження повітря в автомобілі, офісі, будинку і т. д.
Особливості:
- позбавляє від неприємної і шкідливою для організму сухості;
- здатний створити комфортну атмосферу в автомобілі;
- випускний отвір розташоване зверху;
- якщо вода в резервуарі закінчилася, то високочутливий датчик відключає зволожувач.
Не чути, як працює (рівень шуму не перевищує 25 ДБ)
В пакет включено:
- 1 BASEUS Time зволожувач для ароматерапії
- 1 зарядний кабель постійного струму

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 10 куб. м |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.075 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 132 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 849 ₴






