
Зволожувач повітря HOCO portable mini humidifier (рожевий)
549 ₴
- В наявності
- Код: WH/CE
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вага | 180 гр |
| Габарити (ВхШхГ) | 8 * 8 * 15 см |
| Гігростат (регулювання вологості) | Немає |
| Дисплей | Немає |
| Ємність резервуара для води | 320 мл |
| Комплектація | Зволожувач; Керівництво; Кабель; |
| Основні функції | Ароматизація Зволоження Функція нічника |
| Особливості | Живлення від USB |
| Площа обслуговування | 35 кв. м |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Продуктивність | 400 |
| Таймер | Немає |
| Тип | Паровий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Рожевий |
Компанія з Піднебесної Hoco Technology відома всьому світу тим, що спеціалізується на виробництві практичних, сучасних і недорогих гаджетів і аксесуарів високої якості, розрахованих на величезне коло споживачів. Одним з численних напрямків компанії є випуск аксесуарів для дому, краси та здоров'я - зволожувачі повітря, диспенсери для мила, дезінфектори, вентилятори, безконтактні термометри і т. Д. Однією з новинок компанії в цьому сегменті є зволожувач повітря Hoco Portable Mini Humidifier – дуже цікавий і корисний девайс, який виконує одночасно декілька функцій. Цим приладом можна користуватися як вдома, на офісі, так і в автомобілі. Цей пристрій допоможе підтримувати комфортний рівень вологості повітря. Завдяки невеликим розмірам і сучасному дизайну, Hoco Portable Mini Humidifier "Aroma pursue" відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.
Зволожувач вмикається за допомогою кнопки на передній панелі. У верхній частині приладу є USB порт для підключення до мережі, ноутбука або павербанку. Завдяки вбудованій кольоровий LED підсвічуванню зволожувач повітря Hoco Portable Mini Humidifier "Aroma pursue" може служити в якості нічника в дитячій кімнаті або коридорі. Виконує також функцію ароматизатора, в який можна додавати ефірні масла.
Незважаючи на свої компактні розміри (82 х 82 х 151 мм) зволожувач Hoco Portable Mini Humidifier має значний об'єм резервуара в 320 мл Наявність 2-х режимів розпилення дозволяє увлажнителю (з повним резервуаром) працювати до 6 годин у режимі безперервного розпилення і до 12 годин в режимі періодичного розпилення. Витрата води становить 30 - 50 мл/год.
Даний зволожувач повітря працює дуже тихо, тому в процесі розпилювання не буде заважати. Кришка має спеціальне силіконове кільце й у разі падіння на бік (нахилу) колба протікати не буде.
При виробництві зволожувача повітря Hoco Portable Mini Humidifier "Aroma pursue" використовуються матеріали високої якості - РС, ABS-пластик і метал. Завдяки компактності, легкості у використанні, функціональності зволожувач повітря Hoco Portable Mini Humidifier "Aroma pursue" є відмінним придбанням для тих, у кого вдома (на офісі) жаркий і сухе повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 35 куб. м |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.32 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 151 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Вага | 0.18 кг |
- Ціна: 549 ₴





