
Автомобільна урна Baseus Dust-free Vehicle-mounted Trash Can (чорна)
359 ₴
- В наявності
- Код: 16905
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вид: | Урна |
| Кріплення: | В підстаканник |
| Матеріал: | Пластик |
| Габарити: | 89х89х157.5 мм |
| Колір: | Black |
| Країна виробник: | Китай |
| Країна реєстрації бренду: | Китай |
Велика ємність 800 мл, достатня для розміщення сміття, що утворюється в машині протягом тижня. Квадратне притискне кільце, щільно фіксує мішок для сміття. Незбиране лиття під тиском, не допускає витоку води. Корпус можна мити, легко чистити. Можна використовувати як настільний сміттєвий бак.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Під розмір пристрою | 10 |
| Тримач/підставка для | Телефону |
| Конструкція | Розбірна |
| Кріплення | Настільне |
| Тип тримача | Універсальний |
| Стан | Нове |
| Функція бездротової зарядки | False |
| Автомобільне кріплення | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Бак для сміття |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.8 мл |
| Ширина | 89 см |
| Висота | 157.5 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Комплектація колесами | Немає |
| Кришка | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴





