ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: REMAX
Модель: RB-X6
Режим підтримки: Bluetooth, USB, TF, AUXN-IN
Bluetooth відстань: 10 метрів
Потужність динаміка: 57 Вт
Ємність батареї: 4400 мАч
Вага продукту: 6,38 кг
Розмір: 318 × 265 X 487 мм
Версія Bluetooth: 2.1 + EDR
Частотна характеристика: 80 Гц-16 кГц
Імпеданс: 4 Ом
Вхід: DC 5V / 1A
Ємність акумулятора: 7,4 В, 4400 мАч
Вага нетто: 6,38 кг
Час відтворення: близько 5 годин (50% гучності)
Час очікування: 35 годин
Спотворення: 33%
Співвідношення сигнал / шум: 63 дБ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 57 Вт |
| Чутливість | 63 дБ |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 16000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 487 мм |
| Глибина | 318 мм |
| Вага | 6.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴








