
Портативна колонка HOCO DS74 (чорна)
3 849 ₴
- В наявності
- Код: 33813
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DS74
Тип товару: Портативна акустична система
Потужність: 40 Вт
Під'єднання: Дротове / бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.0
Чип Bluetooth: Bluetrun AB5602C
Кількість динаміків: 2
Розміри динаміків: 6.5 дюймів
Частотний діапазон: 80 - 20000 Гц
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 3600 мА/год
Час автономної роботи: До 3 годин
Час повного заряджання: 6 годин
Інтерфейси під'єднання: Bluetooth / USB / TF-карта / AUX
Особливості:
- RGB-підсвітка
- Функція караоке
- FM-радио
Матеріал: ABS / метал
Розміри: 260 × 255 × 544 мм
Вага: 4.5 кг
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card, microSD |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 544 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3600 mA/h |
| Час роботи | 3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 849 ₴





