ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: WESTERN DIGITAL (WD)
Модель: MY PASSPORT
Тип товару: Накопичувач інформації (жорсткий диск)
Тип накопичувача: HDD
Спосіб застосування: Зовнішній
Об'єм пам'яті: 5 терабайт
Інтерфейс під'єднання: USB 2.0 / USB 3.1 / USB 3.2
Форм-фактор: 2.5"
Апаратне шифрування: 256 біт AES
Особливість:
- Металевий корпус
- Компактний розмір
- Захист паролем
- Безпечне зберігання даних
Розмір: 107.2 x 75 x 19.15 мм
Вага: 210 г
Колір корпусу: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 5000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107.2 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 19.15 мм |
| Вага | 210 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 349 ₴





