ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HP61
Тип товару: Іригатор
Призначення: Для чищення порожнини рота
Тип іригатора: Портативний
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 2000 мА·год
Час заряджання: До 6 годин
Емкотсь бака: 390 мл
Діапазон тиску: 40-140 psi
Кількість насадок: 5
Типи насадок:
- для чищення язика
- стандартна — 2 шт.
- параортодонтична
- ортодонтична
Вологість: IPX7
Розміри: 230 х 92 х 72 мм
Вага: 270 г
Колір іригатора: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Іригатор |
| Функції | Щоденне чищення (3D), Глибока чистка, Очищення язика |
| Кількість насадок | 5 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Тип іригатора | Портативний |
| Об'єм резервуара для води | 390 мл |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.27 кг |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Довжина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴




