ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: FUJIFILM
Модель: INSTAX MINI 12
Тип товару: Фотоапарат миттєвого друку
Об'єктив: Двокомпонентний
Тип фокусування: Фіксований
Спалах: Автоматична
Видошукач: Оптичний
Збільшення видошукача: 0.37
Затвор: Програмовний електронний спуск
Живлення: 2 х батареї типу АА (LR6)
Розмір фотопаперу: 62 х 46 мм
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри: 122 х 104 х 66.6
Вага: 306 г
Колір фотоапарата: Фіолетовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujifilm |
| Тип фотоапарату | Бездзеркальний |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 122 мм |
| Висота | 104 мм |
| Товщина | 66.6 мм |
| Вага | 306 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 389 ₴







